Novinky
16.03.2020
Krizová opatření - nouzový režim
Vážení zákazníci, v souladu s Usnesením vlády České republiky ze dne 14.3.2020 č.211 o přijetí krizového opatření z důvodu ohrožení zdraví koronavirem... číst celé
26.02.2020
VĚRNOSTNÍ SYSTÉM
Pravidla věrnostního programu věrnost se vyplatí - registrovaní zákazníci získají při prvním nákupu slevu 1% a při každém dalším nákupu slevu 2% - 15... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Rozkres dílů brzd - ostatní

Pokud jste si nevybrali z nabídky dílů brzd v našem e-shopu, použijte prosím rozkres níže, vyberte si Vámi požadovaný díl, zašlete číslo dílu na servi... celý popis
Dostupnost
Skladem
ks
Kompletní specifikace

Pokud jste si nevybrali z nabídky dílů brzd v našem e-shopu, použijte prosím rozkres níže, vyberte si Vámi požadovaný díl, zašlete číslo dílu na servis@dirtbikes.cz a obratem Vám zašleme cenu a dostupnost.

 

 

REF. No.PART No.DESCRIPTION
122101MASTER CYLINDER WITH BRAKE LEVER(SEE THE DETAIL ON P21(5) )
222243STORP SWITCH FRONT
322102HAND BRAKE HOSE
422226FRONT BRAKE DISC
532205aBRAKE CALIPER LEFT(SEE THE DETAIL ON P21(3) )
622248CLAMP
722229FRONT BRAKE HOSE 2
832104CLAMP
932105RUBBER TUBE1
1032103FRONT BRAKE HOSE1
1132107BRAKE LINE COUPLER
1232108TUB DISKBRAKE FRONT
1332109RUBBER TUBE2
1422103REAR BRAKE HOSE
1532114FRONT BRAKE HOSE
1622247REAR DISC BRAKE
1722105REAR BRAKE CALIPER(SEE THE DETAIL ON P21(2) )
1810102BOLT M10X1.25X83
1910015NUT M10X1.25
2010019WASHER 10
2132120REAR  BRAKE HOSE 2
2232121REAR  BRAKE HOSE 3
2332122FFOOT BRAKE HOSE
2432123REAR BREAKE CYLINDER(SEE THE DETAIL ON P21(1) )
2532125RESERVOIR HOSE
2632226aRESERVOIR
2710109NUT M5
2810108BOLT M5X12
2910110BOLT M6X20
3032233FRONT BRAKE HOSE2
3132231aBRAKE CALIPER RIGHT(SEE THE DETAIL ON P21(4) )
3210105BOLT M8X25
3310106WASHER 8
3410068WASHER 8
3522228FRONT BRAKEHOSE 1
3622230BRAKE LINECOUPLER
3710111SCREW M5X15
3822245FRONT BRAKE PADSSET OF
3922111REAR BRAKE PADSSET OF
4032240aBRAKE ASSY
4110113BOLT M5X8
4210113BOLT M5X8
4310004NUT M6
4410110BOLT M6X20
4522235BRAKE LINE CLAMP SMALL
4622236BRAKE LINE CLAMP LARGE
4710115RETAINER
4822238WASHER
4932241fBRAKE PEDAL
5032246SPRINGSTOP SWITCH
5132243fFOOT BRAKE MOUNTING PLATE
5222242RETURN SPRING
5322249ADIABATIC PELLICLE
5432252SERVICE KIT(SEE THE DETAIL ON P22(2) )

 

 

Zboží zařazeno v kategoriích
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Jsme autorizovaní prodejci a servis těchto značek

Navštivte naše specializované prodejny

U Cihelny 1a, 748 01 Hlučín
Pondělí - Pátek: 8:30 - 17:00  Sobota: 8,30 - 12,00

Krnovská 641/131, 747 07 Opava
Pondělí - Pátek : 8:30 - 17:00, Sobota: 9:00 - 12:00

O nás

O nás
Proč koupit u nás
Naše prodejny
Kontakty
Servis

Potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte se zeptat:
Vytvořeno systémem www.eshop-rychle.cz

Grafika: PoradnyWeb.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.