arr3SKÚTRY HNED SKÚTR HNED   Ve spolupráci se společností ESSOX s.r.o, poskytovatelem finančních služeb, jsme... arr3GLADIATOR HNED 2018   CFMOTO GLADIATOR HNED 2018   Ve spolupráci se společností ESSOX s.r.o, poskytovatelem... arr3KAWASAKI HNED 2018   KAWASAKI HNED 2018   Ve spolupráci se společností ESSOX s.r.o, poskytovatelem finančních... arr3NOVÁ PRODEJNA!!!!!Máme pro Vás dobrou zprávu, přestěhovali jsme se do zcela nových prostor, které se nachází v areálu... arr3Podmínky financování  Financování spotřebního zboží zajišťujeme pro zákazníky formou spotřebitelského nebo...

servis Opava 739 453 889
pob. Hlučín 734 541 648

» Sezóna 2018 reporty + foto
DIRTBIKES Racing Team Opava MMSR MX OPEN Gbely 15.4.2018

První letošní Slovenský mistrák je za námi. Trať byla připravena a vše sledovala a natáčela Slovenská televize, která bude vysílat tentokrát záznam z finálových jízd na DIGI 1 Sport. Počasí super a také účast vynikající. Měli jsme zastoupení třech týmových jezdců. Ve třídě MX Junior 125 2T měl Adam smůlu. Prošel kvalifikací, ale rozpletené kolo mu nedovolilo pokračovat v závodě a tak předčastně skončil. Odváží si 12 bodů za 9 celkové místo. Erik v MX 2 Junior také postoupil do finále a po povedených startech dvakrát 11 skončil celkově na 12 místě a připsal si 20 bodů. Krausik  se kvalifikoval v MX 2 jako druhý náhradník a tak startoval jen ve druhé finálové jízdě a tam skončil na 14 místě. Pěkné, náročné závody. Hluboké drážky, velké skoky a hlavně rychlá trať. Myjava bude dalším závodem MMSR. Jede se 1.5.2018

DIRTBIKES Racing Team Opava - soustředění Velké Heraltice 7.4.2018

Přesunutý původní termín týmového soustředění, byl dobrou volbou. Vyplatilo se počkat na pěkné, slunečné počasí a tím také možnost si zajezdit celý den. Sobotní ráno bylo sice ještě mrazivé, ale na půl devátou, kdy byla naplánovaná prezentace už bylo jako vymalováno. Trať ve V. Heralticích se podařilo připravit v rámci dostupné techniky celkem přijatelně. Její povrh všichni kluci dobře znají a i Martin Žerava  jako trenér byl spokojen. Od 9 hodin po rozcvičení byli kluci stále vytíženi. Trénovali se samostatné úseky postupně po celé trati. Všichni měli po celý den možnost občerstvení a tak vše šlo jako na drátku. Po hodinové přestávce na oběd se pokračovalo až do 17 hodiny. Odpoledne na vše dohlížel také šéf týmu Lukáš Burda se Zdeňou Cekrem. Martin Žerava se snažil zapracovat všechny prvky moderního motokrosu a jako mistr světa je to pan profesor. Všichni jezdci byli spokojeni. Vše se obešlo bez problému s technikou a hlavně bez zranění. Poděkování patří také majiteli areálu Rudovi Grocharovi za možnost uspořádání a pěkné osobní přivítání. Klukům za přípravu tratě a jezdcům za pozornost a dobrý výkon.

DIRTBIKES Racing Team Opava Meteorit Cup Gbely 30.3.2018

První závod nové sezóny se jel na Slovensku. Upravené Gbely, jarní počasí a velká účast jezdců. Vše se dalo očekávat a navíc se jede na této trati první Slovenská republika. Náš tým zastupoval v kategorii Elite Danek Týn. Ještě na staré motorce, ale přesto obsadil pěkné 4 místo. Ve třídě Open se postavily na start  Zbyněk s Erikem. Zbyněk testoval novou KTM  250 4T. Jel opatrněji a tak si odvezl body za celkové 15 místo. Erik po pěkném startu, ale jen do první zatáčky. Tam dostal šupu do zadního kola a poroučel se k zemi. Odneslo to koleno a vzorek od gumy na zádech. Žádná velká sláva, ale i to patří k motokrosu. Snad bude brzy fit.

DIRTBIKES Racing Team Opava složení týmu 2018

Tým tvoří 12 jezdců, kteří pojedou SMS Moravy, MMČR, MMSR, a několik menších podniků, podle případného volna.

Kratochvíl Zdeněk pro letošní sezónu pojede za jiný tým.

Čeká nás těžká sezóna. Zimní příprava probíhala 2x týdně. Jednou v Budišově n. B. a jednou v Raduni, pod vedením Zdeňka Kratochvíla a tak by kluci měli být připraveni.

První kontrolní závod SMS Moravy se jede 25.3.2018 v Karlíně, dále pak už podle kalendáře.

7.4.2018 proběhne týmové soustředění s Martinem  Žeravou na trati v Heralticích.

Pro jezdce jsme připravili nový design dresů v reflexní žluté s černou barvou.

Tak jako v minulých sezónách se budeme snažit pravidelně informovat o závodech, výsledcích a všem okolo motokrosu.