1. Úvod
  2. MX team
  3. Sezóna 2019 reporty + foto
Novinky
22.06.2023
NOVÁ VESPA - DISNEY MICKEY MOUSE!
Vespa představuje nový model Primavery s jedinečným designem Mickey Mouse, který byl připraven k oslavám 100. let společnosti Disney. PŘIJÍMÁME PŘE... číst celé
11.05.2023
Den otevřených dveří a testovací jízdy v hlučínském showrooomu
Odstartujte sezónu dnem otevřených dveří na našem showroomu DIRTBIKES v areálu Cihelny Hlučín. Stavte se otestovat pořádnou porci skvělých strojů a no... číst celé
15.05.2023
Den otevřených dveří JARO 2023
Děkujeme všem, kteří k nám zavítali v rámci sobotního dne otevřených dveří a testovacích jízd, které probíhaly v našem showroomu v Hlučíně. Během celé... číst celé
Zobrazit všechny novinky
DIRTBIKES Racing Team Opava_ SMS Moravy Opatov 29.9.2019

Posledním závodem SMS Moravy byl Opatov. Náš tým byl skoro v plné sestavě. Na vrchní louce depa bylo místo pro  týmové stání. Na večerní poradě padlo několik úkolů. Především se pokusit uklidnit Krausika a pomoct mu zajistit potřebné body na třetí místo v seriálu SMS za Erikem. Dále se očekával souboj o prvenství v MX 1 mezi Ondrou Töglem a Kraťasem. Trať připravena, počasí pěkné a tak vše mohlo začít. v MX 1 Dominik 8 a 6 celkově skončil na 8 místě. Ostře sledovaný Kraťas byl nakonec dvakrát na 2 místě a tak také celkově v seriálu. Ve třídě MX 2  Erik dvakrát 5 a celkově 7 příčka. Komár dvakrát 8 a tak také celkově. Krausik 11 a 7 místo konečné 9. 

Pěkné a rychlé závody zakončily seriál SMS pro rok 2019.

Konečné pořadí týmových jezdců v seriálu SMS Moravy 2019

 

MX 2_2 místo Erik Švidra # 419 KTM SX F 250

MX 2_3 místo Jiří Kraus # 238 Kawasaki 250

MX 2_6 místo Zbyněk Novák # 3 KTM SX F 250

MX 2_13 místo Jan Kališ # 18 Suzuki 250

MX 2 Junior_15 místo Adam Straka # 7 KTM SX F 250

MX 1_5 místo Dominik Jašek # 512 Kwasaki 450

Veterám B_17 místo Karel Straka # 72 KTM SX F 350 

 

video na_https://youtu.be/QG3IGazi3tg

DIRTBIKES Racing Team Opava_ MMČR Juniorů Petrovice 7.9.2019

Petrovice a předposlední juniorka. Konečně kousek od domu. Za tým startoval Erik a Honza Kališ. Počasí už skoro podzimní, ale bez deště. Trať dobře připravena a také dost jezdců. Šlo o body na předních místech a tak startovala celá republiková špička. Erik je v průběžném pořadí seriálu na 9 místě a to si chtěl minimálně udržet. Na závod se těšil je to trať, kterou má najetou. První runda 8 místo a ve druhé 11 příčka. Konečné 10 místo  a tak se udržel na bodech v seriálu. Honza 17 a 15 místo. Celkově skončil na 15 místě. Pěkné závody, podporované hezkou diváckou kulisou a i dobrým občerstvením. Poslední závod seriálu se přesouvá do Kaplice.

 

video na_https://youtu.be/KzRRqhD26mM

DIRTBIKES Racing Team Opava_ MMČR družstev Dalečín 22.9.2019

Letošní tečkou za velkou republikou byl atraktivní závod družstev. Náš tým už při posledním závodě v Jiníně doladil konečnou sestavu našeho družstva. Oslovili jsme Davida Kosmáka na YAMAZE 450 za MX 1, zkušeného jezdce a prima kluka, Luďka Černého za MX 2 na KTM 2T 125 a Erika MX 3 na KTM SX F 250. Přihlášených 20 družstev slibovalo pěknou podívanou. To se také potvrdilo. Samá zvučná jména v různých kombinacích sestavených do družstev. Manažerem našeho týmu DIRTBIKES -Black Team MX se stal Roman Novotný, kamarád a také endurový jezdec. Podařilo se nám zajistit pěkné místo v depu a také zázemí pro celý náš tým. Sobotní večerní porada týmových jezdců, stanovila jasný plán na nedělní závod. David jako zkušený jezdec měl být hlavní oporou družstva. Oba kluci měli zajíždět co nejlépe. Nedělní závody gradovali až do poslední jízdy za podpory spousty diváků. Naše družstvo skončilo na pěkném 12 místě. Pro kluky zase velké závody na super trati. Myslím, že se podařilo odprezentovat náš tým hlavně díky podpoře Lukáše Burdy, Romana Novotného, Luďka Černého a Milan Švidry.

 

video na _https://youtu.be/Ty12zkOKiBY

DIRTBIKES Racing Team Opava_ SMS Moravy Karlín 15.9.2019

Seriál SMS Moravy pokračoval v Karlíně u Čejče. Všichni se těšili  na předposlední závod, ale také na burčák a dobré posezení u krbu. Pořadatelé areál stále vylepšují. Trať jako vždy připravena. Ranní tréninky trošku překropené, ale postupně trať osychala a vytvořily se koleje. Pro všechny stejné podmínky. Náš tým skoro v plné síle, jen bez Strakošů. V MX 1 Dominik 2 x 7 místo a tak také celkově. V MX 2 Komár 11 a 10. Cekově 10 místo. Krausik  po škaredém pádu ve sjezdu v první rundě na 9 místě. Dost otřesen, musel do nemocnice na rentgen, ale za hodinku byl zpět a nastoupil do druhé jízdy, kde dojel znovu na 9 místě. Celkově mu to hodilo 8 příčku. Byl to obdivuhodný výkon, určitě přes bolest. Stěžoval si na žebírka. Komár 11 a 10. Celkově 10 příčka. Honza 8 a 7 místo, celkově 6. Erik 5 a 6 konečné 5 místo. Všem chybělo kousek na pódiové umístění. Poslední šanci mají kluci na SMS v Opatově. Tentokrát jsem netočil.  Kamera zůstala doma.

DIRTBIKES Racing Team Opava_ MMČR Jinín 25.8.2019

Poslední závod velké republiky se jel v Jiníně. Rozhodovalo se do posledních jízd o mistrech pro rok 2019. Za tým startoval Erik a Dominik. Ten v MX 1 dojel 29 a 24 místo. Nevylo to na bodech, ale zajezdil si mezi motokrosovou elitou. Držet krok se špičkou bez absolvování celého seriálu je problém. Každý závod je jiný a body se těžko dohánějí. Erik celkem překvapil dobrým startem v obou jízdách. První dojel na 16 místě. Jízda byla ukončena červenou vlajkou před časovým limitem pro pád jezdce. Druhou zajel na 22 místě a celkově 20 místo a 5 bodů do celkového hodnocení. Konečné pořadí  bylo jasné a tak se mohlo slavit. Mistrům MMČR pro 2019 blahopřejeme.

 

video na_https://youtu.be/EKpfRBi92Xw

DIRTBIKES Racing Team Opava_ MMSR MX OPEN Gbely 18.8.2019

Další pokračování Slovenského mistrálu, tentokrát ve Gbelech. Jako vždy trať byla připravena na jedničku. Počasí pěkné a také dost jezdců na startu. Za tým startoval v MX 2 Junior Erik. V seriálu je zatím na osmém místě a tak bylo potřeba udržet toto místo i nadále. První finálová jízda 10 místo. Ve druhé to bylo lepší a to 8 příčka. Celkově osmé místo  a 25 bodů. Startoval také v superfinále. Zůstává na stejné pozici jako před tímto závodem. O konečném pořadí bude rozhodovat poslední závod seriálu a to v Šenkvicích 5.10.2019. 

 

video na_https://youtu.be/O_L6ZdRePrs

DIRTBIKES Racing Team Opava_ MMČR Petrovice 14.7.2019

Velká republika se přestěhovala do Petrovic. Konečně zase závod skoro doma. Plné rošty a dopolední kvalda už dost napovídala. Za náš tým jel jen Erik. Plán byl získat alespoň nějaký bodík. První finálová jízda 21 místo. Ve druhé si polepšil a obsadil 17 příčku. Celkově 4 body za 21 místo v závodě. Trať se postupně během dne dost měnila a tím se stávala stále složitější. Erik také testoval přechod na bezdušové kola. Nebezpečí defektu tak už snad nehrozí. Pěkné závody se slušným umístěním.

 

video na_https://youtu.be/T6I8W_lPeYo

DIRTBIKES Racing Team Opava_ MMČR Juniorů_Kaplice 6.7.2019

Juniorský mistrák pokračoval na jedné z těžkých tratí v Kaplici. Za tým startoval Erik. Trať byla celkem dobře připravena včetně nakropení. Velký dvoják dávali kluci už v dopoledním tréninku a tak odpoledne se očekával velký boj o přední místa. Erik první jízdu dojel na 9. místě. Ve druhé měl dost velkou smůlu. Po několika kolech zastavil v depu s proraženou zadní gumou a byl konec. Přesto byl na bodech za 17 místo a celkově mu to vyšlo na 12 příčku. V seriálu  MMČR Juniorů, zůstavá na 9 místě.

video na_https://youtu.be/k1AShgSHp6Y

DIRTBIKES Racing Team Opava_ SMS Moravy Petrovice 15.6.2019

SMS Moravy pokračovala v Petrovické kotlině. Tentokrát skoro celý tým. Omluven byl jen Honza Kališ. Ve veteránech B Karel Straka dvakrát osmý a tak také celkově. V MX 2 Junior nastoupil ke svému letošnímu prvnímu závodu i Adam.  Sedlal zánovní KTM SX F 250 Zajel 7 a 8 místo a to mu stačilo na konečnou  sedmou příčku. Ve třídě  MX 1 Dominik 8 a 9 místo. Celkově devět. Tři jezdci v MX 2, Komár 12 a 11 celkově 12 místo. Krausik 8 a 6 celkově sedum. Erik 5 a 9 po pádu, celkově šesté místo. Úmorné horko, přesto bylo stále nakropeno. Povedené závody, ale výsledky nic moc. Tady musí kluci zabrat a pokusit se zúročit přípravu a to co mají natrénováno. Na SMS by měli být vidět více na předních místech.

 

video na_https://youtu.be/ni1a1syn09E

DIRTBIKES Racing Team Opava_ MMSR MX OPEN Sverepec 9.6.2019

Už dopředu avízo o změně tratě. Jede se opačně. Někteří to takto pamatují. Celé to bylo o dost rychlejší. Hlavně ten známý velký padák. Kdo tam nedržel, neměl šanci. Za tým startoval jen Erik. Na závod se těšil.  

Dali jsme si za cíl postup do superfinále. To se nám podařilo. V první rundě 8 místo. Druhá se povedla. 4 příčka a tak také celkově. Erik se tak postavil na start superfinále vedle těch nejlepších. Tam dojel na 28 místě. Musím zmínit také výkon Víti Pražáka. Tem nejede za náš tým, ale 4 místo v MX4 si zaslouží pochvalu. Pěkná jízda. Dalším závodem MX OPEN MMSR jsou Gbely.

 

video na_https://youtu.be/fYLy52wYE_s

DIRTBIKES Racing Team Opava_ MMČR Juniorů_Karlín 8.6.2019

DIRTBIKES  Racing Team Opava_ MMČR Juniorů_Karlín 8.6.2019

Čtvrtý závod seriálu MMČR Juniorů startoval v Karlíně u Čejče. Pěkné prostředí a i slušná trať přilákalo celkem dost jezdců. Počasí příjemné a tak se všichni těšili na pěkné závody. Za tým startovali Erik s Honzou Kališem. Už dopolední kvalifikace naznačila, jak se bude závodit v odpoledních finálových jízdách. Bohužel Honza měl tentokrát dost škaredý pád v kvaldě. Na cílovém skoku nezvládl dopad a poroučel se k zemi. Nakonec musel i do nemocnice. Vyhozené rameno a také byl otřesen. Vyšetření dopadlo dobře až na vrácení ramene naštěstí v narkóze. Erik po 6 a 10 místě celkově 7 příčka. Připsal si body do celkového pořadí seriálu, kde je na 8 místě. Hned po skončení a zabalení jsme se přesunuli na Slovensko do Sverepce, kde se jel v neděli další závod MX OPEN MMSR

video na_https://youtu.be/XZ8QWftis_w

DIRTBIKES Racing Team Opava_ MMČR Dalečín 26.5.2019

DIRTBIKES  Racing Team Opava_ MMČR Dalečín 26.5.2019

 

Vzorně připravena trať v Dalečíně, plné rošty a v MX 2 50 jezdců v kvalifikaci. Za tým startoval jen Erik. Docela se těšil, byli jsme na této trati jednou trénovat a tak věděl do čeho jde. Důležitá byla kvalifikace a ta se povedla, tak se vše mohlo soustředit na odpolední finále. Na startu celá špička těch nejlepších jezdců, domácích i zahraničních. Erikovi v první jízdě po třech kolech přestala poslouchat motorka. Musel do depa. Nešlo řadit. Byl naštvaný, ale i to se stává. Naštěstí mechanik Kraťas starší dokázal poruchu opravit a tak se nemuselo balit, ale mohlo se připravovat na druhou finálovou jízdu. Tam se podařil start a v silné konkurenci obsadil 24 místo. Byl to zatím nejlepší výsledek ve velké republice a hlavně zase obrovská zkušenost. Chybí už kousek aby dosáhl na bodované místo. Byl to těžký závod na rychlé a náročné trati. Snad se to podaří na další velké republice v Petrovicích.

 

video na_ https://youtu.be/25ifjwdFl_8

DIRTBIKES Racing Team Opava_ MMČR Juniorů_Jinín_18.5.2019

 

Zase cestování do Čech. Juniorský mistrák se jel v Jiníně u Strakonic. Několik nových prvků a ty původní byly zase zrušeny. Kluci to komentovali jako změnu, ale né tak zásadní. Asi se šlo do větší bezpečnosti a to je dobře. Za tým startovali Erik s Honzou. Honza byl na trati asi tři týdny před závodem potrénovat s Kraťasem a Janíkem a tak se očekávalo, že  budou závody pro ně výhodou. Nebylo tomu tak, protože na závod jsou tratě vždy připraveny trošku jinak než na trénink. První odpolední finále. Honza 14 a Erik 10 místo. Ve druhé Honza 22 a Erik 11. Honzovi to vyšlo na celkové 21 místo. Erik nakonec obsadil pěkné 7 místo. Oba starty měl konečně celkem dobré a i časy byly o něco lepší. Další juniorka se jede v Karlíně příští měsíc.

 

video na_https://youtu.be/Kk9YSbc1sj4

DIRTBIKES Racing Team Opava_SMS Moravy Vranov u Brna 12.5.2019
 
 
Třetí závod SMS se jel na známé trati ve Vranově u Brna. Za náš tým v MX 1 si zazávodil Dominik. 6 a 7 místo mu stačilo na celkovou 7 příčku. V MX 2 Komár dvakrát 6 a tak také celkově. Krausik dvakrát čtyři a i on takto celkově. Erik dvakrát 3 místo a pohár za bronz. Tentokrát se závody celkem podařilo připravit a udržet po celý den. Kropení zajistila příroda a tak se muselo dost umývat. Dalším závodem seriálu SMS jsou Petrovice u Karviné.
 
DIRTBIKES Racing Team Opava_MMČR Pacov 5.5.2019

 

Druhý závod velké republiky se jel v Pacově. Očekávané široké startovní pole, bylo při prezentaci potvrzeno. V MX 2 nastoupilo k dopolední kvalifikaci 59 jezdců. Za náš tým startoval jen Erik. Kvalda byla pro nás vlastně závodem. Vše vypadalo celkem dobře. 30 místo dvě kola před časovým limitem. Byl jsem klidný, ale najednou skok na 38 pozici. Naštěstí byl konec a tak to vyšlo a postup do odpoledních jízd byl jasný. 19 kluků jelo domů. Erik se na odpoledne těšil. První runda 31 místo a ve druhé si polepšil na 26 příčku. Trať byla připravena a jako vždy těžká, rychlá, ale pro všechny stejná. Opět škola mezi nejlepšími jezdci v ČR. Další velká republika se jede v Dalečíně.

 

video na_https://youtu.be/Nca3gAJ7UZc

DIRTBIKES Racing Team Opava_ MMSR MX OPEN Myjava 1.5.2019

DIRTBIKES Racing Team Opava_ MMSR  MX OPEN  Myjava 1.5.2019

 

Již tradičně 1.května každým rokem se jede na Myjavě motokros. Tak tomu bylo i letos, jen s tím rozdílem, že trať se postupně mění. Ustupuje stavbě obchodního centra a tím je pořadatel nucen stavět nové prvky na trati. Tentokrát to byl skok, troják u výjezdu ze zatáčky před kopcem nad depem. Už při trošku chaotickém parkování, bylo potřeba počkat na zavření obchodů a pak bylo možno zaparkovat se šeptalo, že se ten troják se nedá skočit. Nakonec se zaparkovat podařilo a kluci se vydali na prohlídku tratě. Za náš tým Honza a Erik. Vše se mělo rozhodovat až při ranním tréninku. nakonec ten obávaný proskakovák dávali skoro všichni hned od rána. Jako vždy se přišlo podívat několik tisíc diváků o které bylo dobře postaráno. Občerstvení na každém volném místě kolem tratě. Honza 10 a 13 místo, celkově skončil na 12 místě. Erik 8 a 7 místo, celkově 7 příčka a postup do superfinále. Tam sice nebodoval, ale byla to super jízda na 15 minut plus dvě kola, těch nejlepších na Myjavě. Dalším závodem MX OPEN bude Sverepec.

 

video na_https://youtu.be/bhBnVwzMBow

DIRTBIKES Racing Team Opava_ MMČR Juniorů_Ledeč n.S._27.4.2019

DIRTBIKES  Racing Team Opava_ MMČR Juniorů_Ledeč n.S._27.4.2019

Je tady první juniorský mistrák ze šesti plánovaných závodů seriálu. Tentokrát se začíná v Ledeči nad Sázavou. Na tuto trať vzpomínáme ze šedesátek. Erik stál při mistráku na bedně. Trať se moc nezměnila. Je rychlá a celkem na rovině s několika skoky. Dlouhá startovací rovina. Za tým jede celý mistrák Erik a Honza. V první rundě Honza 17 místo a Erik 16 když nedojel do cíle. Půl kola mu chybělo, ale motorka přestala poslouchat. Ve druhé bojoval se Šturmou a Klimem. Dojel na 11 místě a tak také skončil celkově. Honzovi se druhá runda moc nepovedla. Dojel si pro body za 17 místo. V konečném pořadí skončil na 18 ještě bodovaném místě. Dalším juniorským mistrákem je závod v Jiníně. Tentokrát žádné video. Kamera zůstala doma. Tak zas příště.

DIRTBIKES Racing Team Opava_ SMS Moravy Dolní Heřmanice 21.4.2019

DIRTBIKES  Racing Team Opava_ SMS Moravy Dolní Heřmanice 21.4.2019

Šest jezdců našeho týmu startovalo na druhém závodě SMS Moravy. Trať v D. Heřmanicích je přírodní a hlavně je potřeba dost vody na kropení. Naštěstí mají hned vedle tratě rybník a tak se předpokládalo, že to pořadatel ukropí. Povedlo se to jen částečně. Při každém startu to byla vždy písečná bouře. Jinak to celkem šlo. V MX 1 Dominik 10 a 9 místo a celkově 10 příčka. Ve veteránech B si Karel Straka hlídal 2x 9 místo a to mu zajistilo  konečné bodované 10 místo. Čtyři jezdci bojovali v MX 2. Komár 11 a 12 celkově12 místo. Krausik 8 a 10 celkově 10 příčka. Honza Kališ 9 a 7 celkově 7 místo. Erik 5 a 8 celkově 6 místo. Kluci by měli přidat. Další SMS se jede ve Vranově. Snad to bude o něco lepší.

video na_https://youtu.be/s09g-HCI6kw

DIRTBIKES Racing Team Opava_ SMS Moravy Mohelnice_13.4.201

DIRTBIKES  Racing Team Opava_ SMS Moravy Mohelnice_13.4.2019

Zahajovací závod SMS Moravy uspořádali pořadatelé  na Mohelnické trati. Pro některé kluky to byl první závod sezóny. Z týmu startovali v MX 2 Erik, Krausik a Komár. V MX 1 Dominik. Trať byla celkem slušně připravena a noční deštík pomohl s kropením. Ve třídě MX 1 Dominik 7 a 5 místo. Celkově si připsal 30 bodů za sedmou příčku. Ve třídě MX2 se docela bojovalo. Adam Dušek vodil obě jízdy a za ním Nešpor, Faltus a Erik. Takové bylo pořadí i celkově. Krausik 7 místo a Komár skončil na místě devátém. Tentokrát povedené závody. Další SMS se jede v Dolních Heřmanicích. 

video na_https://youtu.be/SAtgntTsRbk

DIRTBIKES Racing Team Opava_ MMSR MX OPEN Velké Uherce 4 - 7.4.2019

DIRTBIKES Racing Team Opava_ MMSR  MX OPEN Velké Uherce  4 - 7.4.2019

 

První Slovenský mistrák odstartoval spolu s Europen Championships MX 65-85  Už od pátku, kdy byla přejímka bylo v depu rušno. Kvalifikace se měla odjed v sobotu, ale pro déšť byly všechny kvaldy přeloženy na neděli. To představovalo napěchovaný celodenní program, tak aby se vše stihlo. Trať byla řádě promáčená a do ranních volných tréninků se nikomu moc nechtělo. Všude samé bláto, myčka pořád plná. Na startu plné rošty a navíc se v celém seriálu bojuje v superfinále o automobil. Postup je však dost tvrdý. 12 jezdců MX 1 a MX 2, 10 jezdců MX 2 Junior a 6 2T 125. Jede se na 15 minut  plus 2 kola. Erik v MMSR MX 2 Junior, první runda 10 příčka a ve druhé 11 místo a tak také  celkově. Superfinále mu uteklo o jedno místo. Škoda, že trať nebyla jako v loni, kdy se dalo využít jejího profilu. V tomto stavu se vytvořila jednokolejka a bylo dost obtížné předjíždění. Jinak ale pěkné závody, hlavně plné rošty a silná mezinárodní konkurence. Další závod seriálu MX OPEN se jede 1.května  na Myjavě.

 

video na_ https://youtu.be/UpnA9DaRHwg

DIRTBIKES Racing Team Opava_MMČR LOKET 31.3.2019

DIRTBIKES Racing Team Opava_MMČR  LOKET 31.3.2019

 

Poslední  víkend v březnu, patřil prvnímu letošnímu velkému mistráku. Známá světová trať v Lokti přivítala celou českou motokrosovou špičku, doplněnou také o jezdce ze zahraničí. Počasí příjemné, trať rychlá a obtížná, ale pro všechny stejná. Jediný zástupce našeho týmu Erik Švidra pojede celý seriál velkého mistráku. V MX 2 se do ranních tréninků prezentovalo 54 jezdců. Na start může jen 40 a tak se závodilo už i v dopolední kvalifikaci. Erik si zajistil postup 31 místem a tak se mohl připravovat na odpolední finálové jízdy. 32 a 36 místo ve finále. Několik pádů, ale přesto tvrdá škola a opravdový velký závod. Další měření sil bude v Pacově. Tam je také čeká náročná trať. Určitě se pokusíme o co nejlepší výsledek. Příští víkend nás čeká tří denní maraton ve Velkých Uhercích, kde se jede první slovenský mistrák.

 

video na_https://youtu.be/hibSKqT-LoI

DIRTBIKES Racing Team Opava_Karlín 24.3.2019

DIRTBIKES Racing Team Opava_Karlín 24.3.2019

 

Již podruhé zahájení nové sezóny připravili pořadatelé na pěkné trati v Karlíně u Čejče na jihu Moravy. Prezentovalo se 240 jezdců v 10 kubaturách. Trať vzorně připravena. Už dopolední tréninky sledovalo několik stovek diváků. První finálové jízdy byly odstartovány ve 12 hodin. Vše se dost protahovalo. Bez časomíry to dost dobře nejde. První runda tak skončila v 16 hodin a to už bylo jasné, že zbytek bude problém. Začalo se vše řešit zkrácením jednotlivých jízd, ale ani to moc nepomohlo. Nakonec byla poslední naše jízda MX OPEN zastavena po čtyřech kolech pro tmu. První závod na pohodu a hlavně první opravdové svezení s ostrým startem. Za tým startoval jen Erik. V MX OPEN kde startovalo 45 jezdců dojel  kolem 15 místa. Na této trati se pojede v červnu také juniorský mistrák a to už opravdu o body.

 

 

video na_https://youtu.be/EqcNPWoHf14

DIRTBIKES Racing Team Opava.Týmové soustředění 22.3.2019

DIRTBIKES Racing Team Opava.Týmové soustředění  22.3.2019

 

Dlouho očekávané zahájení nové sezóny je tady. V pátek 22.3.2019 na trati MX Zábřeh proběhlo týmové soustředění pod vedením Mirka Kučírka. Několikanásobný mistr ČR po celý den ladil poslední přípravu týmu a také několika dalších jezdců. Prezentovalo se 18 závodníků, pro které bylo po celý den řádně postaráno. Občerstvení a pitný režim zajistil Víťa Pražák starší. Vše probíhalo podle plánu. Zklamáním byla příprava tratě. Sucho a prach bylo pro kluky dost nepříjemný. V Zábřehu to ale jinak nejde. Postupně se jezdily jednotlivé pasáže na celé trati. Bylo stále co zdokonalovat. Kluci si vyzkoušeli dokonce některé nové prvky. Rady mistra jsou k nezaplacení. Tak hodnotili při závěrečném povídání všichni jezdci. Děkujeme vedení týmu za podporu a klukům za sportovní přístup k celé akci. Určitě to byl dobrý vstup do nadcházející sezóny.

 

video na_ https://youtu.be/C0XV-y49NXs

DIRTBIKES Racing Team Opava složení týmu pro sezónu 2019

DIRTBIKES Racing Team Opava složení týmu pro sezónu 2019    

   

Složení potvrdil majitel týmu pan Lukáš Burda. Tým DIRTBIKES Racing Team Opava pro sezónu 2019 tvoří 10 jezdců, kteří pojedou SMS Moravy, MMČR, MMSR, a několik menších podniků, podle případného volna.

Zimní příprava probíhala v tělocvičně 2x týdně. Jednou v Melči a jednou v Raduni.

Součásti přípravy bylo také několik hokejových utkání na opavském ledě.

Přípravné soustředění týmu před sezónou se uskuteční 22.3.2019 na trati v Zábřehu u Opavy pod vedením Mirka Kučírka.

Trať bude uzavřena a od 9 hodin  / v pátek / kde proběhnou poslední přípravy a testy na první závody nové sezóny.

První kontrolní závod SMS Moravy se jede 24.3.2019 v Karlíně, dále pak už vše podle kalendáře.

Pro jezdce jsme připravili nový design dresů v černé a červené barvě..

Tak jako v minulých sezónách se budeme snažit pravidelně informovat o závodech, výsledcích a všem okolo motokrosu. 

Švidra Erik # 419

Straka Adam # 171

Novák Zbyněk # 3

Kraus Jiří # 238

Týn Daniel # 611

Jašek Dominik # 512

Kališ Jan # 18

Boček Jiří # 42

Straka Karel # 72

Kubánek Patrik # 182

Přejeme jezdcům dobrou sezónu, hlavně bez zranění. Sponzorům děkujeme za podporu do nové sezóny.

Cílem je co nejlépe reprezentovat tým a dovážet co nejlepší umístění ze všech soutěží.

To bude nejlepší odměnou všem co nám fandí.

Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Navštivte naše specializované prodejny

Dirtbikes Hlučín

U Cihelny 1a, 748 01 Hlučín
Pondělí - Pátek: 8:30 - 17:00  

Dirtbikes Opava

Krnovská 641/131, 747 07 Opava
Pondělí - Pátek : 8:30 - 17:00

Jsme autorizovaní prodejci a servis těchto značek

Motocykly, čtyřkolky a skútry:
Dirtbikes.cz

Již od roku 2005 v prodejnách Dirtbikes v Opavě a Hlučíně prodáváme a servisujeme motorky,čtyřkolky a skútry. V sezoně si u nás můžete tyto mašiny vypůjčit a otestovat. V našem bazaru máme ojeté i předváděcí motorky, skútry a čtyřkolky. Vybavíme vás od hlavy k patě moto oblečením a všechny vaše stroje doladíte veškerým příslušenstvím.

Jsme autorizovaní prodejci a servis motocyklů Kawasaki, Royal Enfield, CFMoto, Jawa, BenelliMoto Morini, F.B Mondial, stylových italských skútrů Vespa a Piaggio, francouzských Peugeotů a taiwanských značek Kymco a SYM

 

Máme více než patnáct let zkušeností se servisem a prodejem motorek, čtyřkolek, skútrů a věškerého moto příslušenství. 

Za tuto dobu jsme prodali více něž 4000 strojů. Naše prodejny můžete navštívit v Opavě a Hlučíně (kousek od Ostravy)

VŠE O NÁKUPU

Potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte se zeptat:
info@dirtbikes.cz
8:30 - 17:00
Největší prodejce motorek, čtyřkolek a skútrů na Severní Moravě to je Dirtbikes.cz Grafika: Poradnyweb.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz