Novinky
29.09.2019
TESTY - RECENZE
http://pepatestuje.kawasaki.cz/ http://www.quad.cz/2018/gladiator-revolucni-evoluce.html   http://www.motorkari.cz/clanky/redakcni-testy/kawasaki... číst celé
19.02.2020
KAWASAKI HNED
  KAWASAKI HNED    Ve spolupráci se společností ESSOX s.r.o, poskytovatelem finančních služeb, a společnostmi SHARK a MBW, dodavateli příslušenst... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. MX team
  3. Sezóna 2022 reporty + foto
DIRTBIKES Racing Team Opava_ Terlický pohár 9.7.2022

Máme za sebou nepovedený víkend, zúčastnili jsme se Terlickeho poháru který jsme chtěli využít jako tréning.

První jízda dobrý start jenže na konci prvního kola nás sestřelil jiný jezdec a první pozice byla pryč.

Dopadlo to zlomenou brzdou, a dírou v přilbě od jiné moto která Maxe přejela. Závod ještě dojel ale už v pomalém tempu.

Druhá jízda měla být v poklidu, jenom na pohodičku, dali jsme náhradní přilbu a připravili moto, bohužel bez přední brzdy.

Jenže Maxík zvolil moc rychle tempo po startu zase první ale na trávě přišel pád cesta do nemocnice a naštěstí jenom dlaha na zápěstí, bez zlomeniny.

Tento víkend se nám opravdu nedařil.

Tet budeme mít pauzu na léčení.

foto na_https://www.rajce.net/a17974981

DIRTBIKES Racing Team Opava_ Slovácký pohár Lačnov 18.6.2022

V sobotu jsme se zúčastnili třetího závodů Slováckého pohárů. Příjezd už v pátek k večeru a procházení krásně připravené tratě .

Ráno příprava na trénink ve kterém bylo hodně bláta a už po pár jízdách hluboké koleje, Maxík byl rozhodnut jet i když některá konkurence čekala na lepší podmínky. Trochu nás zlobila technika ale do druhého tréningu jsme všechno naladili., druhý trénink začal pádem a zásah zdravotníků Naštěstí nic vážného a do tréninku jsme se ještě vrátili.

Na závody přijelo 194 moto a v Maxové třídě 14 moto.

První jízda dobrý start a od začátku boj o druhé místo nakonec třetí.

Druhá jízda start ještě lepší ale po malé chybě propad na čtverku, celý závod krásný boj a změna pozic, nakonec trojka a tak i celkově.

Chtěli jsme ještě jet druhou jízdu s 65 které startovaly hned po nás ale velké horko nás hodně vyčerpalo a tak jsme z cíle jeli ne na start ale do depa Max byl KO.

Po třech závodech je Maxík a Marek Kupcik na celkově prvním místě se stejným počtem bodů

Děkuji všem sponzorům.

foto na _https://dirtbikes.rajce.net/

DIRTBIKES Racing Team Opava_ NOVA CUP Trutnov_4.6.2022
Tuto sobotu jsme se zúčastnili závodů Nova CUP Trutnov.
Příjezd už v pátek večer na krásně nachystanou trať. Bohužel vyšla předpověď počasí a v noci nás spláchla bouřka. Ráno všechno pod vodou a trať pro děti nesjízdná, tréning byl zrušen a tak jsme čekali jestli to trošku nějaké moto rozjezdi. Pořadatel se snažil trať udělat sjízdnou, ale většina malých moto odjela domů, Maxík chtěl závodit tak jsme šli do toho bez tréningu hned kvalifikace a v prvním kole 7 pádu a utopená moto v bahně, naštěstí dojel a tak rychle příprava na závod.
Při pohledu jak se brodili v bahně většina závodníků odjela domů, takže na start se postavilo 6 padesátek a 6 šedesátek.
První jízda dobrý start a jízda bez pádu, jen jednou zapadl v bahně a nabral velkou ztrátu nakonec čtvrtý.
Druhá jízda krásný boj o pódium ale zase malý pád a tak nám to vyšlo na celkové čtvrté místo.
Velká pochvala za odvahu po kvalifikaci to vypadalo na odjezd ale nakonec byl rád že jel závod a domů jsme odjížděli spokojení.
Všichni kteří to nevzdali jsou borci. Děkuji všem co nás podporují a celému DIRTBIKES Racing Teamu Opava.
 
 
DIRTBIKES Racing Team Opava_ Moravský Drapák_Račice_30.4.2022
145 jezdců se postavilo ve svých kubaturách na startovní rošt v seriálu Moravského Drapáku 2022 na trati v Račicích u Zábřehu na Moravě. Za náš tým startoval Jirka a Maxik Pola. Jirka první jízda v MX1 4 flek a ve druhé holeshot, ale v průběhu závodu došly síly a odstoupil. Maxik startoval dohromady s 50-65-85 a dokonce 125 ccm. První finálovou jízdu zahájil raketovým startem a holeshotem. V hodnocení 50 a 65 ccm vedl, ale 2 kola před cílem spadnul a dojel na 3 místě. Druhá jízda s dobrým startem, ale zase lehký pád a jízdu dokončil opět na 3 místě. Tak také celkově. Mohutné povzbuzování diváků, tvořilo hezkou závodní kulisu. Motorka vzorně připravena servisem Zdeňka Cekra staršího. Poděkování patří také našim sponzorům, a týmu DIRTBIKES Racing Team Opava  za podporu  Po závodě padlo  rozhodnutí, že další závody Moravského Drapáku nepojedeme. Důvodem je sloučení  s kubaturou MX 85 ccm. Pro bezpečnost jezdců, někdy je to dost problém. Chceme se zaměřit na přípravu a zároveň další závody.
Jirka 
 
DIRTBIKES Racing Team Opava_ Slovácký pohár_Prakšice_10.4.,2022
Po zrušeném sobotním závodě v Zábřehu, zahájili novou sezónu 2022 ti nejmenší jezdci v Prakšicích. Na Slováckém poháru startoval za náš tým jen Maxik Pola. Moc se těšil. Ráno mrazík ale nádherně nachystaná trať. Trošku pozlobila motorka, ale jináč krásné neděle. Maxík druhé místo tak velká spokojenost.
Děkuji Lukášovi a Zdeňkovi za pomoc.👍
Jirka
 
 
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Jsme autorizovaní prodejci a servis těchto značek

Navštivte naše specializované prodejny

U Cihelny 1a, 748 01 Hlučín
Pondělí - Pátek: 8:30 - 17:00  Sobota: 8:30 - 12:00

Krnovská 641/131, 747 07 Opava
Pondělí - Pátek : 8:30 - 17:00, Sobota: 8:30 - 12:00

O nás

O nás
Proč koupit u nás
Naše prodejny
Kontakty
Servis

Potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte se zeptat:
8:30 - 17:00
Vytvořeno systémem www.eshop-rychle.cz

Grafika: PoradnyWeb.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz