Sportovní vzhled, jedinečné jízdní vlastnosti, maximální bezpečnost = to je nová dětská čtyřkolka CFMOTO X110 Skladem na obou našich prodejnách!  No... číst celé
NOVÝ MODEL ROYAL ENFIELD HNTR 350 Přijímáme předobjednávky na nový model ROYAL ENFIELD HNTR 350!  Více informací prodejna Opava tel. 733 537 099 neb... číst celé
Přijímáme předobjednávky na nové modely skútrů VESPA GTS, GTS SUPER a GTS SUPER SPORT!  prodejna Opava tel. 733 537 099 nebo HANKA@DIRTBIKES.CZ prod... číst celé
Zobrazit všechny novinky
DIRTBIKES Racing Team Opava_ MMČR Juniorů Karlín 24.9.2022
Máme za sebou premiéru v MMČR v motocrossu juniorů.
Závod se jel na trati v Karlíně, počasí nám přálo a trať byla krásně připravena. V Maxové kategorii bylo 20 závodníků.
Na ranním tréningu byla vidět velká nervozita a tak nebyly časy moc rychle ale do kvalifikace jsme seřídili moto a bylo to poznat. Maxik se držel v top 10 na deváté pozici ale pak zvolnil a v posledním kole ho překonaly tři moto takže kvalifikace 13.pozice.
První rozjížďka už ale byla jiná, po startu hromadný pád několika moto ve které byl také Max, nic vážného ale odjížděl poslední s velkou ztrátou. Velká pochvala nevzdal to, zabojoval a dotáhl to zpátky, pak mu ale došlý síly takže 16 místo.
Druhá jízda po úpravě tratě a nájezd do zaváděcího kola kde ho hned na začátku srazily dvě moto , normální p..e nemám slov, stehenní kost zamotaná do zadního kola a řev přes celou trať. Ošetření doktory naštěstí dobrý ale bez chůze.
Max byl tak v ráži že sednul na moto a postavil se na start v době kdy už ukazovali 5, klidný start ale bolest byla velká a po dvou kolech odstoupil.
Jsem na něj hrdý jak to zvládl a víme že se s nejlepšími jezdci můžeme porovnávat.
Noha bude v pořádku máme otok a modřinu.
Na závodu s námi závodili jezdci z SK,PL,GER,AU,
Poděkování všem za podporu, byla to velká zkušenost kterou určitě v budoucnu využijeme..
Omlouvám se za sprostá slova ale sestřelit někoho v zaváděcím kole je prasárna , která do dětského sportu podle mého nepatří.

DIRTBIKES Racing Team Opava_ Slovácký pohár _Lačnov 17.9.200
Sobotní závod slováckého poháru jsme odjeli na trati v Lačnově. Krásně připravena trať Markem Kupčikem nás zase milé překvapila. Celkem se zúčastnilo 195 moto, V naší třídě bylo 7 a pro urychlení dne nás sjednotili s kategorii 65, což znamenalo 22 závodníků. Trať byla krásně připravena, ale deště ji prolily tak že velký počet kolejí a jejich hloubka způsobily závody velmi obtížné. Maxík v prvním tréningu velký pád a dvě salta, naštěstí se nic nestalo a pokračoval. Druhý tréning bez problémů.
První jízda nejlepší start a celou jízdu boj o druhé místo, ale v posledním kole se zasekl za spadlým jezdcem a dojel třetí. Druhá jízda start zase nejlepší a boj o první místo až do posledního kola, bezchybná jízda mu tak zajistila prvenství a to i celkově.
Velká pochvala za všechny jízdy protože to nevzdal a porazil i několik jezdců kategorii 65. V průběhu celého dne bylo hodně úrazů a proto držíme všem palce a přejeme brzké uzdravení. Děkujeme celému teamu a všem sponzorům.
Teď se připravujeme na MMCR juniorů v Karlíně tak nám držte palce.

DIRTBIKES Racing Team Opava_ Terlický pohár 9.7.2022

Máme za sebou nepovedený víkend, zúčastnili jsme se Terlickeho poháru který jsme chtěli využít jako tréning.

První jízda dobrý start jenže na konci prvního kola nás sestřelil jiný jezdec a první pozice byla pryč.

Dopadlo to zlomenou brzdou, a dírou v přilbě od jiné moto která Maxe přejela. Závod ještě dojel ale už v pomalém tempu.

Druhá jízda měla být v poklidu, jenom na pohodičku, dali jsme náhradní přilbu a připravili moto, bohužel bez přední brzdy.

Jenže Maxík zvolil moc rychle tempo po startu zase první ale na trávě přišel pád cesta do nemocnice a naštěstí jenom dlaha na zápěstí, bez zlomeniny.

Tento víkend se nám opravdu nedařil.

Tet budeme mít pauzu na léčení.

DIRTBIKES Racing Team Opava_ Slovácký pohár Lačnov 18.6.2022

V sobotu jsme se zúčastnili třetího závodů Slováckého pohárů. Příjezd už v pátek k večeru a procházení krásně připravené tratě .

Ráno příprava na trénink ve kterém bylo hodně bláta a už po pár jízdách hluboké koleje, Maxík byl rozhodnut jet i když některá konkurence čekala na lepší podmínky. Trochu nás zlobila technika ale do druhého tréningu jsme všechno naladili., druhý trénink začal pádem a zásah zdravotníků Naštěstí nic vážného a do tréninku jsme se ještě vrátili.

Na závody přijelo 194 moto a v Maxové třídě 14 moto.

První jízda dobrý start a od začátku boj o druhé místo nakonec třetí.

Druhá jízda start ještě lepší ale po malé chybě propad na čtverku, celý závod krásný boj a změna pozic, nakonec trojka a tak i celkově.

Chtěli jsme ještě jet druhou jízdu s 65 které startovaly hned po nás ale velké horko nás hodně vyčerpalo a tak jsme z cíle jeli ne na start ale do depa Max byl KO.

Po třech závodech je Maxík a Marek Kupcik na celkově prvním místě se stejným počtem bodů

Děkuji všem sponzorům.

DIRTBIKES Racing Team Opava_ NOVA CUP Trutnov_4.6.2022
Tuto sobotu jsme se zúčastnili závodů Nova CUP Trutnov.
Příjezd už v pátek večer na krásně nachystanou trať. Bohužel vyšla předpověď počasí a v noci nás spláchla bouřka. Ráno všechno pod vodou a trať pro děti nesjízdná, tréning byl zrušen a tak jsme čekali jestli to trošku nějaké moto rozjezdi. Pořadatel se snažil trať udělat sjízdnou, ale většina malých moto odjela domů, Maxík chtěl závodit tak jsme šli do toho bez tréningu hned kvalifikace a v prvním kole 7 pádu a utopená moto v bahně, naštěstí dojel a tak rychle příprava na závod.
Při pohledu jak se brodili v bahně většina závodníků odjela domů, takže na start se postavilo 6 padesátek a 6 šedesátek.
První jízda dobrý start a jízda bez pádu, jen jednou zapadl v bahně a nabral velkou ztrátu nakonec čtvrtý.
Druhá jízda krásný boj o pódium ale zase malý pád a tak nám to vyšlo na celkové čtvrté místo.
Velká pochvala za odvahu po kvalifikaci to vypadalo na odjezd ale nakonec byl rád že jel závod a domů jsme odjížděli spokojení.
Všichni kteří to nevzdali jsou borci. Děkuji všem co nás podporují a celému DIRTBIKES Racing Teamu Opava.

DIRTBIKES Racing Team Opava_ Moravský Drapák_Račice_30.4.2022
145 jezdců se postavilo ve svých kubaturách na startovní rošt v seriálu Moravského Drapáku 2022 na trati v Račicích u Zábřehu na Moravě. Za náš tým startoval Jirka a Maxik Pola. Jirka první jízda v MX1 4 flek a ve druhé holeshot, ale v průběhu závodu došly síly a odstoupil. Maxik startoval dohromady s 50-65-85 a dokonce 125 ccm. První finálovou jízdu zahájil raketovým startem a holeshotem. V hodnocení 50 a 65 ccm vedl, ale 2 kola před cílem spadnul a dojel na 3 místě. Druhá jízda s dobrým startem, ale zase lehký pád a jízdu dokončil opět na 3 místě. Tak také celkově. Mohutné povzbuzování diváků, tvořilo hezkou závodní kulisu. Motorka vzorně připravena servisem Zdeňka Cekra staršího. Poděkování patří také našim sponzorům, a týmu DIRTBIKES Racing Team Opava  za podporu  Po závodě padlo  rozhodnutí, že další závody Moravského Drapáku nepojedeme. Důvodem je sloučení  s kubaturou MX 85 ccm. Pro bezpečnost jezdců, někdy je to dost problém. Chceme se zaměřit na přípravu a zároveň další závody.
Jirka

DIRTBIKES Racing Team Opava_ Slovácký pohár_Prakšice_10.4.,2022
Po zrušeném sobotním závodě v Zábřehu, zahájili novou sezónu 2022 ti nejmenší jezdci v Prakšicích. Na Slováckém poháru startoval za náš tým jen Maxik Pola. Moc se těšil. Ráno mrazík ale nádherně nachystaná trať. Trošku pozlobila motorka, ale jináč krásné neděle. Maxík druhé místo tak velká spokojenost.