Novinky
16.03.2020
Krizová opatření - nouzový režim
Vážení zákazníci, v souladu s Usnesením vlády České republiky ze dne 14.3.2020 č.211 o přijetí krizového opatření z důvodu ohrožení zdraví koronavirem... číst celé
26.02.2020
VĚRNOSTNÍ SYSTÉM
Pravidla věrnostního programu věrnost se vyplatí - registrovaní zákazníci získají při prvním nákupu slevu 1% a při každém dalším nákupu slevu 2% - 15... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. TÝM -Závody - foto
  3. Sezóna 2020 reporty + foto
DIRTBIKES Racing Team Opava_ Chalupa CUP Šenkvice 8.8.2020

Letošní sezóna je jako na houpačce a tak každý pořádaný závod je dobrý. Šenkvice, pěkná trať a tak se všichni těšili na pořádné závody. Celkem dost jezdců na startu. Vše šlo jako na drátku. Dopolední volný a kvalda, super.  Za náš tým startoval Erik ve třídě OPEN.

1 závod dojel na devátém místě. Mezi tím už začalo být dusno v prostoru pro pořadatele. Objevila se na závodišti policie a zanedlouho byl závod ukončen. Nikdo pořádně nevěděl proč. Mluvilo se o prachu na trati, ale nejvíc o rouškách. Výsledky byly vyhlášeny po prvních jízdách a tím vše skončilo. Škoda, že pořadatel nedokázal vše vyřešit. Určitě to nebyla dobrá vizitka pro domácí pořadatele.

 

video na_https://youtu.be/P0wN9sy7drU

DIRTBIKES Racing Team Opava_ MMČR Juniorů Kaplice 18.7.2020

DIRTBIKES Racing Team Opava_ MMČR Juniorů Kaplice 18.7.2020

Druhá juniorka se jela v Kaplici. Tato trať nepatří u kluků mezi oblíbené. Její zvláštní povrch je dost zrádný. Tentokrát ale bylo vše jinak. Rozhodovalo počasí. Dopolední tréninky se podařilo odjet a také kvalifikace se ještě stihla. Odpolední finálové jízdy už doprovázel déšť a při startu MX 2 junior  to byla už dost velká průtrž. Celá trať byla během chvilky pod vodou. Netrvalo dlouho a závod byl ukončen.  Počítaly se tak první jízdy. Za náš tým startoval v MX 2  Erik. Z třiceti jezdců na startu obsadil 18 místo a připsal si tak 3 body. Jízda už byla  neregulérní. Přesto si zaslouží všichni jezdci pochvalu. Byl to opravdu bahňák. Další juniorský mistrák by měl hostit Horšovský Týn. Pro nás je to 1000 km po zrádné D1. 

video na_ https://youtu.be/ic6Bu_ooS-U

DIRTBIKES Racing Team Opava, soustředění v Budišově n.B. 10-12 7.2020
Konečně se podařilo termínově doladit soustředění  a připravit se tak na posunuté termíny závodů. 15 pozvaných jezdců z Moravy se po vedením Martina Krče a trenéra Ládi Pokorného připravovalo už od pátečního odpoledne na Liščí kotlině. Trať byla upravena a tak se kluci mohli soustředit na jednotlivé úseky. Sobotní předpověď počasí nic moc. Dopoledne celkem ucházející, ale kolem oběda už bylo vše pod vodou. Naštěstí bylo připraveno zázemí a tak se probírala technika a rady trenéra. Pro všechny bylo připraveno občerstvení  a posedělo se dlouho do noci. Nedělní ráno bylo jako vymalované. Sluníčko a opět na trať.  Po obědě se začalo pomalu balit. Škoda toho sobotního deště. Byl připraven také závod pro začínající mladé jezdce, ale vše muselo být zrušeno. Snad jim to vynahradíme příště.
Děkujeme sponzorům, DIRTBIKES s.r.o. Lukášovi Burdovi, ČERNÍN s.r.o. Vaškovi Černínovi, Rosťovi a Jirkovi Kinclovi, Tomášovi Grygarovi a všem ostatním, kteří se na přípravě soustředění podíleli. Martinu Krčovi a Láďovi Pokornému za předávání zkušeností.

 

DIRTBIKES Racing Team Opava_ MM ČR Dalečín 28.6.2020

DIRTBIKES Racing Team Opava_ MM ČR Dalečín 28.6.2020

 

Po dlouhé, nucené přestávce byl odstartován první velký mistrák. Písečná zmole v Dalečíně tentokrát praskala ve švech. Už startovní listina napovídala o velkém víkendu. Myslím, že tak obsazený závod se tu dlouho nejel. Za tým startoval Erik v MX 2. 82 jezdců bylo rozděleno do dvou skupin. Z každé postupovalo prvních 20 jezdců do odpoledních finálových jízd. Erik skončil na 34 místě ve skupině A. Dalo se to očekávat, pozazit světové jezdce není jednoduché. Viale Tom, Simon Laengefelder, Hofer René Geerts Jago, Sukup Marek Šikyňa Richard, Renkens Nasthan, Sander Michael, Brumman Kevin, Ludwik Noah,  Butron Jose a další zvučná jména. Pro Erika dobrá škola. V MX 1 to samé. Kraloval suverén Nágl Maximilian, Rauchnecker Pascal a další.Trať byla připravena jako vždy, náročná a rychlá. V některých místech dost hluboké koleje. Odpolední finálové jízdy připravily i divákům pěknou podívanou. Přesto si myslím, že pořadatelé některé věci organizačně  nezvládly. Přejímka dlouhé hodiny čekání. Zdravotní služba měla být posílena. Celkem během závodu dost úrazů. Pravdou je že to byl první velký závod a suprová účast. Doufám, že se všichni zranění co nejdříve uzdraví a sejdeme se na dalším závodě v Kaplici. Přihlášený je ještě také kompletní tým Husqvarny.

 

Odkaz na video

https://youtu.be/F6oNXyPeFsA

DIRTBIKES Racing Team Opava složení týmu pro sezónu 2020

Tým DIRTBIKES Racing Team Opava pro sezónu 2020 tvoří 9 jezdců, kteří pojedou SMS Moravy, MMČR, MMČR Juniorů, MMSR, a několik menších závodů.

Novinkou pro letošní sezónu je spojení s týmem FOSTRADE racing team, podporovaný ACERBISEM za který pojede Erik Švidra  # 419 

Chceme tak zajistit co nejlepší podmínky pro naše jezdce.

Zimní příprava probíhá v tělocvičně 2x týdně. V Melči a Raduni.

Součásti přípravy je také několik hokejových utkání na opavském ledě.

Pokud to počasí dovolí tak i svezení venku.

Přípravné soustředění týmu před sezónou se uskuteční v polovině března na trati v Heralticích pod vedením Tomáše Bučence. / Bučka /.

První kontrolní závod se jede 28.3.2019 v Karlíně, dále pak už vše podle kalendáře.

Pro jezdce připravujeme nový design dresů. 

Tak jako v minulých sezónách se budeme snažit pravidelně informovat o závodech, výsledcích a všem okolo motokrosu na stránkách DIRTBIKES CZ 

Švidra Erik # 419

Kraus Jiří # 238

Straka Adam # 171

Novák Zbyněk # 3

Týn Daniel # 611

Kališ Jan # 18

Pola jiří # 201

Straka Karel # 72

Kubánek Patrik # 182

Přejeme jezdcům dobrou sezónu, hlavně bez zranění. Sponzorům děkujeme za podporu do nové sezóny.

Cílem je co nejlépe reprezentovat tým a dovážet co nejlepší umístění ze všech soutěží.

https://www.youtube.com/watch?v=YzuO0hQExdQ

Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Jsme autorizovaní prodejci a servis těchto značek

Navštivte naše specializované prodejny

U Cihelny 1a, 748 01 Hlučín
Pondělí - Pátek: 8:30 - 17:00  Sobota: 8,30 - 12,00

Krnovská 641/131, 747 07 Opava
Pondělí - Pátek : 8:30 - 17:00, Sobota: 9:00 - 12:00

O nás

O nás
Proč koupit u nás
Naše prodejny
Kontakty
Servis

Potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte se zeptat:
Vytvořeno systémem www.eshop-rychle.cz

Grafika: PoradnyWeb.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.