Novinky
29.09.2019
TESTY - RECENZE
http://pepatestuje.kawasaki.cz/ http://www.quad.cz/2018/gladiator-revolucni-evoluce.html   http://www.motorkari.cz/clanky/redakcni-testy/kawasaki... číst celé
19.02.2020
KAWASAKI HNED
  KAWASAKI HNED    Ve spolupráci se společností ESSOX s.r.o, poskytovatelem finančních služeb, a společnostmi SHARK a MBW, dodavateli příslušenst... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. MX team
  3. Sezóna 2021 reporty + foto
DIRTBIKES Racing Team Opava první svezení na nové KTM SX F 450

Počasí nám dovolilo konečně vytáhnout nový stroj a prověřit jeho sílu. Sobotu a neděli jsme využili připravené tratě v MX Zábřehu a KTM prošla prvním testem. Erik si pochvaloval, ale byl vidět respekt. Tak to ale bývá po zimní přestávce, když kluci nesedí na motorce. Uvidíme, kdy bude možný další trénink. Snad stihneme přípravu do prvních mistrovských závodů. Zatím nás omezení COVOD 19 dost brzdí a tak musíme hledat náhradní tréninkový program. Kalendáře jsou hotové a smlouvy podepsané. Podařilo se nám zajistit nové sponzory, za což jsme moc vděčni. Jsou to  ACI a Under Schield. Každá taková pomoc při tomto náročném sportu nás zavazuje k co nejlepším výsledkům a dobré práci.

DIRTBIKES Racing Team Opava složení týmu pro sezónu 2021

Aktuální složení týmu potvrdil majitel pan Lukáš Burda. Tým tvoří 8 jezdců a 4 děti, kteří pojedou MMČR seniorů, MMČR juniorů, SMS Moravy a několik menších závodů. Vše bude záležet na situaci s možnosti trénovat a závodit. Na základě dobré spolupráce bude pokračovat spojení s týmem FOSTRADE Racing Team, za který pojede MMČR seniorů Erik Švidra v MX 1 na KTM SX F 450. Zbytek závodů za domácí tým DIRTBIKES Racing Team Opava. Ostatní kluci by měli odjed seriál MMČR juniorů, SMS Moravy a volné závody. Celou zimní přípravu komplikují různá omezení, a tak si kluci musí vystačit s náhradním programem. Snad se nám podaří při zlepšení situace v březnu a dubnu trénovat také na Slovensku a Maďarsku. Velkým cílem pro tým je příprava mládeže, tak aby mohli co nejdříve nastoupit do opravdových závodů. Pod vedením trenéra Zdeňka Cekra kluci pravidelně trénují a při každém tréninku je vidět jejich zlepšení.  Realizační tým chystá na začátek dubna týmové soustředění před prvním závodem juniorky. Přesný termín určíme podle  počasí. Pro jezdce připravujeme nový design dresů. Také vás budeme jako každý rok, pravidelně informovat  o závodech a výsledcích a všem okolo motokrosu na stánkách www DIRTBIKES CZ.

Jezdci týmu: Erik Švidra # 419 MX 1, Danek Týn # 611 MX 1,  Jiří Pola # 201 MX 1, Adam Straka # 7 MX 2 junior,  Zbyněk Novák # 3 MX 2 junior, Jan Kališ #18 MX 2 junior, Patrik Kubánek # 182 MX 2 junior, Karel Straka # 72 Veterán A, naši nejmenší, Benjamin Burda # 21 MX 50, Daniel Tománek # 11 MX 50, Max Pola # 198, Tomáš Hromada # 4 MX 2.

Jezdcům přejeme dobrou sezónu, hlavně bez zranění. Sponzorům děkujeme za podporu. Našim cílem je co nejlépe reprezentovat  tým DIRTBIKES Racing Team Opava a ze závodů dovážet co nejlepší výsledky.

Vedoucí týmu,

Milan Švidra

Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Jsme autorizovaní prodejci a servis těchto značek

Navštivte naše specializované prodejny

U Cihelny 1a, 748 01 Hlučín
Pondělí - Pátek: 8:30 - 17:00  Sobota: 8:30 - 12:00

Krnovská 641/131, 747 07 Opava
Pondělí - Pátek : 8:30 - 17:00, Sobota: 8:30 - 12:00

O nás

O nás
Proč koupit u nás
Naše prodejny
Kontakty
Servis

Potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte se zeptat:
8:30 - 17:00
Vytvořeno systémem www.eshop-rychle.cz

Grafika: PoradnyWeb.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.