1. Úvod
  2. MX team
  3. Sezóna 2021 reporty + foto
Novinky
22.06.2023
NOVÁ VESPA - DISNEY MICKEY MOUSE!
Vespa představuje nový model Primavery s jedinečným designem Mickey Mouse, který byl připraven k oslavám 100. let společnosti Disney. PŘIJÍMÁME PŘE... číst celé
11.05.2023
Den otevřených dveří a testovací jízdy v hlučínském showrooomu
Odstartujte sezónu dnem otevřených dveří na našem showroomu DIRTBIKES v areálu Cihelny Hlučín. Stavte se otestovat pořádnou porci skvělých strojů a no... číst celé
15.05.2023
Den otevřených dveří JARO 2023
Děkujeme všem, kteří k nám zavítali v rámci sobotního dne otevřených dveří a testovacích jízd, které probíhaly v našem showroomu v Hlučíně. Během celé... číst celé
Zobrazit všechny novinky
DIRTBIKES Racing Team Opava _závod_Budišov n.Bud.  23.10.2021

Trať na Liščí kotlině byla jako vždy připravena, nakropena, tam kde se dostala cisterna a tak mohlo vše startovat. Podařilo se trať naorat, vysbíralo se spousta kamení. Trať byla TOP: Příjemné sobotní ráno, prezentace a od 10 hodin volný trénink. Sešlo se na 50 jezdců, které Víťa Pražák rozdělil do třech kategorií. Postupně docházeli diváci a na startu první rundy jich bylo už docela dost. Každá skupina jela 3 rozjížďky. Vítězem se stal jezdec s nejlepším umístěním. Jezdci s licencí, kteří jeli mimo soutěží, byly nakonec také vyhodnoceni. Svoje 3 jízdy si odjeli také děti, pod dohledem rodičů a hlavně diváků. Dobrá atmosféra, krásné a hodnotné ceny. Pěkné závody, hlavně bez úrazu a tak nemusela zasahovat zdravotní služba. Velké díky patří Víťovi Pražákovi, který připravil parádní trať. Sponzorům, fa DIRTBIKES s.r.o., fa ČERNÍN s.r.o. Žaneta Kratochvílová, Martin Kališ, AMK Budišov n. B. město Budišov n. B. fa DAVMAX Racing s.r.o. fa Milan Švidra. Celý den se jel ve znamení a v duchu přispět finanční částkou na léčbu našeho kamaráda Kraťase, který se léčí a rehabilituje po úraze.. To se také povedlo. Částka 5 000 Kč byla během závodu předána. Po ukončení závodu bylo pro všechny připraveno v restauraci občerstvení a také volná zábava doprovázena turnajem jednotlivých týmů ve stolním fotbálku. Promítání natočených videí ze závodů  a také trošku hudby. Honza Sonek se snažil připravit co nejlepší zázemí. Moc děkujeme.

 

video ze závodů na_https://youtu.be/hstc4wwzW-8

DIRTBIKES Racing Team Opava MMČR Přerov 3.10.2021

Posledním závodem seriálu MMČR jednotlivců byla po devíti letech známá Přerovská rokle. Na poslední závod se také přijel podívat majitel týmu pan Lukáš Burda. Týmové zázemí bylo jako vždy dobře připraveno a tak se čekalo jen jak se předvedou jezdci. Trať je dost náročná, rychlá, uskákaná a hlavně tvrdá. Nebezpečné kolmé břehy, kterým se musí vyhýbat. Po nakropení se stává kluzištěm. V MX 1 nebylo ještě rozhodnuto o titulu a tak se očekávaly boje do posledního kola. Erik 17 a 14 místo ve finále a konečné 15 místo. Připsal 11 bodů. Celkově v seriálu odjel 3 závody. 27 místo bylo jeho celkové umístění v seriálu MMČR pro rok 2021.Vítězem se stal Španěl Butron Oliva José Antonio jedoucí za JD, který odjel celý seriál. Druhý Dušan Drdaj a třetí Martin Krč. V MX 2 startoval Honza Janík 15 a 14 místo celkově 15 příčka. V seriálu skončil na 30 místě. Milan Šturma 19 a 12 místo, celkově za Honzou na 16 příčce. V seriálu skončil na 35 místě. Kluci také nejeli všechny závody a tomu také odpovídá konečné pořadí. Vítězem seriálu se stal Šimon Jošt před Wagenknechtem a Kohutem. Tím skončila hlavní sezóna MMČR. Čeká nás ještě závod družstev, který se jede 10.10.2021 v Dalečíně

Výsledky nebyly nejlepší, ale v tak silné konkurenci, kluci odvedli maximum. Celá sezóna byla poznamenána zákazy a příkazy při všech závodech díky COVIDU 19 a někdy to nebylo moc příjemné. Nakonec se odjelo to co bylo možné a stačilo se připravit. Za to patří poděkovat pořadatelům a všem co pomáhají. Sponzorům, divákům a v neposlední řadě jezdcům. Věříme, že ta nová sezóna 2022 bude o něco lepší. 

foto na_https://www.rajce.net/a17508031

video na_https://youtu.be/hnEl_N92a6k

DIRTBIKES Racing Team Opava  SMS Moravy Karlín 26.9.2021

Poslední závod seriálu SMS Moravy se odjel v Karlíně na jihu Moravy. Trať byla připravena a také její profil dost upraven. Několik nových prvků, hlavně lavice. Diváků, těch se sešlo hodně, a jako vždy, také připravené dobré občerstvení . V některých kubaturách, se ještě muselo zabojovat o konečné pořadí v seriálu. Karel Straka ve veteránech dvakrát 8 místo a celkově také osmička. Třída MX 1 Erik Švidra 2 a 3 místo, celkově 3 stupínek. Ve třídě MX 2 Junior startoval Adam Straka. Tomu se vůbec nedařilo. Skončil na posledním 7 místě. Ve třídě HOBBY OPEN Jirka Pola 10 a 7, celkově 10 místo. Karlín, tak uzavřel letošní SMS Moravy. Škoda několika zmatků v termínech závodů. Co je největší problém, malá účast ve všech kubaturách. Jednou z příčin je malá propagace, vlastně žádná. Jezdci nejsou včas informováni o případných změnách. Celkem dost nevyhovující je i neděle, jako den závodu. Dále pak nemožnost vyřízení jednodenní licence. Je toho mnohem více, co by se mělo zlepšit. Vymlouvají se pořadatelé, že mají málo financí, proto závody nechtějí pořádat. Startovné na SMS je 900,- Kč a to není málo. Vyřízení licence je také dost drahé. K tomu všemu ještě COVID 19 a celá letošní sezóna, tak měla dost problémů. Uvidíme, jaká nás čeká nová sezóna 2022.  

Děkujeme našim sponzorům, všem co pomáhají, aby celý tým mohl pracovat. Jezdcům za jejich snahu co nejlépe reprezentovat. Nevím, zda bude majitel týmu Lukáš Burda spokojen s výsledky týmových jezdců. Myslí, že by měli být  lepší, ale to záleží hlavně na jezdcích samotných.

 

Konečné pořadí v seriálu SMS Moravy 2021

 

Vererán B_ Karel Straka # 72_4 místo.

MX 1_ Erik Švidra # 419_2místo.

MX 1_ Jan Kališ # 18_15 místo.

MX 2_Jan Janík # 23_10 místo.

MX 2_ Junior Adam Straka # 7_8 místo.

HOBBY OPEN_Jirka Pola # 201_6 místo. 

 

foto na_https://www.rajce.net/a17485437

video na_https://youtu.be/dPqUWplj4F0

 

DIRTBIKES Racing Team Opava MMČR Opatov 12.9.2021
Opatov u Svitav přivítal celou špičku nejlepších letošních motokrosových  jezdců na předposledním, velkém mezinárodním mistráku. Sobotní večer tradičně s programem a hudbou a tak se posedělo u pivečka a klobásy. Trať řádně nakropena již od pátku a tak se vytvářely postupně už od volných jízd hluboké koleje. Pro mnohé jezdce to bylo dost obtížné. Na takovém povrch se moc netrénuje a už od rána se dost padalo. Na start v MX 2 se postavil Honza Janík. 24 a 22 místo ve finálových jízdách, ho posunulo těsně za bodovaným 23 místem.
 V MX 2 startoval po nucené přestávce také Milan Šturma. Sedlal novou KTM SX 2T 250 a dojel na celkovém 21 místě. Erik Švidra v MX 1 první runda celkem slušná jízda 18 místo. Ve druhé už to nedal. Ve třetím kole doskočil  mimo drážku, zavřené rejdy a rána do břicha. Naštěstí pár modřin a trošku klidu. Dokončil jízdu na 31 místě. Celkem si připsal 3 body za celkové  21 místo. Pěkné závody, dost diváků a už jen poslední závod, která se jede 3.10.2021 v Přerově. 
 
DIRTBIKES Racing Team Opava  SMS Moravy Dolní Heřmanice 5.9.2021

Mistrovství MORAVY a SLEZKA 2021 jak se letos nazývá SMS se jela po přesunutém termínu v Dolních Heřmanicích. Tato trať dostává v poslední době nové parametry včetně zázemí. Škoda malé účasti o tomto víkendu. Závody se jely na čtyřech místech a to je moc.

Náš tým jel maximální možné sestavě. Nejstarším jezdcem v týmu byl Karel Straka ve veteránech B. Zajel třetí a čtvrté místo a celkově skončil na místě čtvrtém. Ve třídě HOBBY OPEN dosáhl Jirka Pola na 3 místo po dvou jízdách 3 a 4. V MX 2 Junior startoval Adam Straka. Tomu se moc nedařilo. V první jízdě 8 místo, druhou nestartoval po pádu z první rundy a tak také celkově. V MX 1 Erik Švidra  dvakrát 3 místo a tak si odvezl bronzový pohár. Rozumným rozhodnutím bylo sloučení jednotlivých tříd a tím se vše uspíšilo. Závod na pěkné přírodní, rychlé trati.  Kluci byli spokojeni. Další závod seriálu se jede po velké republice v Opatově 19.9.2021

foto na_https://www.rajce.net/a17454272

video na_https://youtu.be/OhiAUGXXU1g

DIRTBIKES Racing Team Opava MMČR  juniorů  Kaplice 5.9.2021

Juniorský mistrák se jel v Kaplici spolu s Evropou 65 a 85 ccm. Za tým startoval v MX 2 junior  Honza Janík. Ve stejný termín se jely v ČR  čtyři závody a tak to bylo znát i na účasti ve všech třídách.  Honza zajel 6 a 7 místo ve finále. Celkově obsadil 6 příčku. Titul mistra ČR v juniorech si zajistil už na tomto závodě Petr Rathouský ORIOM RACING TEAM s.r.o. Blahopřejeme.

DIRTBIKES Racing Team Opava MMČR Petrovice u Karviné 22.8.2021

Pokračování velké republiky se jelo tentokrát skoro doma. Petrovická kotlina byla připravena, depo postříhané a i počasí mělo být dobré. Místo v depu, tentokrát zajišťoval Aleš Janík. Super příprava. Za tým startoval  Honza Janík s Erikem. Sobotní prezentace bez problému. Kluci si prošli trať a kolem desáté zalehli. Ráno se ještě depo zaplnilo a tak na volné tréninky bylo připraveno dost jezdců.  Rošty, ale nebyly úplně plné, a tak nikdo nemusel domů. Odpolední finálové jízdy slibovaly pěknou podívanou. Velkým překvapením měl být příjezd Kraťase na čumendu. Po obědě dorazil v plné síle s tátou, Verčou i Žanetou. Opět všichni pohromadě, včetně Krausika a Viťi  Pražáka. Bylo to super zase vidět Zdeňu v depu s kamarády. Janda zajel obě finálové jízdy ve středu startovního pole. První 23, druhý16 a celkově 19 flek. Po zranění v Dalečíně a nucené přestávce, slušná jízda. Erik V MX 1 dvakrát 16 a celkově si připsal body za 15 místo v silné konkurenci motokrosové špičky. Pěkným výsledkem bylo umístění Viťi Pražáka ve veteránech. 11 místo, super. Po každé jízdě padnul k zemi. Celkem horko a hlavně dusno dávalo všem zabrat..Krausik celkově 20. Trať byla tentokrát obtížná, rychlá a moc se nedalo předjíždět. Bylo také několik nepříjemných pádů. Velkou odměnou pro jezdce byli diváci. Povzbuzovali kolem celé trati. Další velkou republiku jedeme 12 září v Opatově. 

foto na_https://www.rajce.net/a17431015

video na_https://youtu.be/vHQOU-jxIQo

DIRTBIKES Racing Team Opava MX OPEN Slovakia Gbely 8.8.2021

Po Mníšku, Gbely. Druhý závod MX OPEN na Slovensku. Známá trať se vyznačuje svou rychlostí a také náročností. Většinou také bývá dost větrno. Tentokrát pomohla příroda. Noční déšť stejnoměrně kropil celou trať. Za náš tým startoval jen Erik v MX OPEN. Účast nebyla až tak velká v jednotlivých kubaturách a tak na finálové jízdy spojily dohromady MX 2 a MX 1 Tím byly skoro plné rošty a závody byly hlavně pro diváky, kterých přišlo opravdu hodně dost zajímavé. Erik stál na startu  vedle Butrona, Martina Krče a ostatních známých motokrosových es. Opět dobrá škola. Dojel dvakrát devátý a tak také celkově. Připsal si 24 bodů do seriálu MX OPEN 2021  Další závod seriálu se jede ve Velkých Uhercích spolu s Evropou, kubatury 65 ccm.

foto: https://www.rajce.net/a17408544

video: https://youtu.be/AWqS1HHpbKY

DIRTBIKES Racing Team Opava MMČR seniorů Dalečín 1.8.2021

Třetí závod MMČR startoval na známé trati v Dalečíně. Předpověď počasí nebyla moc příznivá, byl hlášený dost velký déšť. Nakonec bylo vše jinak. Dopoledne sluníčko a po obědě krátké dešťové přeháňky a o něco chladněji. Dva naši jezdci na startu v MX 2 Honza Janík  a v MX 1 Erik Švidra. Místo v depu na spodní terase bylo super. Sobotní prezentace už napovídala, že budou plné rošty a tak se daly očekávat dost tvrdé souboje. Večer jsme obešli depo a rychle na kutě. Ranní volný trénink bez problémů. Kvalda už trošku starostí. Honza při nájezdu na lavici  u dojezdu před cílem chytl pant a šel dost tvrdě přes řiditka. Doktor a odvoz do nemocnice. Jeden den na pozorování. Naštěstí už v pondělí  doma. Moc zdravíme. Erik skončil těsně za bodovaným 21 místě. Byl to těžký závod. Hluboké koleje a zároveň rychlá trať. Potvrdila se pravda, že Dalečín je opravdu tvrdý. Také dost diváků se přišlo podívat na pěkné souboje ve všech jízdách. Další republika se jede v Kaplici.

foto na_https://www.rajce.net/a17395356

Odkaz na video_https://youtu.be/eoXVOvjuGhQ

DIRTBIKES Racing Team Opava Prusinovice 7.8.2021
Volný závod se jel o víkendu v Prusinovicích. Malá obec, ale vše připraveno jako na mistrák. Pořadatel využil také kus pole po sklizni obilí na rychlou zatáčku se super povrchem. Trať dost rychlá a také uskákaná. Za tým startovali tři jezdci. Nejmenší Maxík Pola na MX 50  po páteční úpravě motorky na větší kola, obsadil pěkné 2 místo. Blahopřejeme. Je vidět, že příkladná péče tatínka se vyplácí. Maxík si už zvyká na pořádné závody. Jirka dvakrát 5 místo a tak také celkově. Karel Straka ve veteránech 4 a 5 příčka. Celkové také 5 místo. Příjemné prostředí, dobrá parta pořadatelů, pěkné ceny a i dost diváků. Příští rok znovu.
 
DIRTBIKES Racing Team Opava Chalupa Donoval CUP 3.7.2021 Vranov
DIRTBIKES Racing Team Opava_Chalupa Donoval CUP 3.7.2021 Vranov
 
Druhý závod seriálu se jel 3.7.2021 ve Vranově u Brna. Za náš tým startovali 4 jezdci. Premiéru měl náš nejmladší jezdec Maxik Pola v MX 50. Ostatní Jirka Pola a Adam s Karlem Strakou jeli již druhý závod seriálu. Trať  je ve Vranově dost náročná a v letošní sezóně se jede navíc opačně. Pro Maxe to byl první závod v životě na nové motorce. I když se na závody tvrdě připravoval, atmosféra a vše okolo bylo pro něj nové a naživo. Dopolední tréninky odjel s několika pády, ale přesto bojoval. Překonal i strach a s velkou chutí se postavil na start odpoledních finálových jízd. 4 a 3 místo mu zajistilo body do seriálu, ale hlavně 3 místo na stupních vítězů v prvním opravdovém závodě. Po cestě domů tvrdě usnul a doma spal spolu s bronzovým pohárem celou noc. I mamka Alenka byla spokojená. Nebylo to jednoduché rozhodnutí, aby Maxik závodil. Jirka v Hobby MX1 3 a 5 místo ve finále, celkově 5 příčka. Adam v Hobby MX 2  první jízda 14 pozice a druhou nedojel pro poruchu motorky. Karel ve veteránech 50  10 a 8 místo, celkově 9. Ve Vranově se pojede další závod SMS Moravy 18.7.2021. Děkujeme za týmovou podporu a pomoc.
 
fotky najdete na: 

 

DIRTBIKES Racing Team Opava SMS Moravy Vranov u Brna 18.7.2021

Pokračování seriálu SMS Moravy, bylo odstartováno ve Vranovském žlebu v neděli 18.7.2021. Trať se jede v letošní sezóně opačně a také je lehce poupravena. Náš tým prezentovali 3 jezdci. Ve veteránech B Karel Straka obsadil 10 místo. V Hobby Open, vystoupal na třetí stupínek Jirka Pola, který si svým druhým a třetím místem ve finálových jízdách zajistil bronz. V MX 1 Erik 4 místo , kdy mu na trojku chybělo opravdu kousek po boji s Blažkem. Rychlá a náročná trať s dost tvrdým a uklouzaným povrchem. 

video na_ https://youtu.be/hc3L26PSkMw

DIRTBIKES Racing Team Opava Vyhlášení Chalupa Donoval CUP 2020
DIRTBIKES Racing Team Opava  Vyhlášení Chalupa Donoval CUP 2020
 
Aktuální situace COVID 19 konečně dovolila uspořádat  vyhlášení výsledků loňského amatérského seriálu Chalupa Donoval CUP 2020  Slavnostní ceremoniál proběhl při závodech  3.7.2021 ve Vranově. Za náš tým vystoupal na zlatý stupínek Jirka Pola, který odjel  7 závodů a získal  724 bodů v AMA MX 1. Blahopřejeme !!!  Celá sezóna byla jako na houpačce. 4 závody byly dokonce zrušeny pro přísná opatření COVID 19. Přesto se super výsledek Jirkovi podařil. Poděkování si zaslouží za podporu a pomoc rodina v čele s manželkou a také týmová spolupráce DIRTBIKES Racing Team Opava. V letošní sezóně 2021 Jirka startuje jako vítěz 2020 kategorii  Hobby MX1. Přejeme co nejlepší výsledky.  
 

 

DIRTBIKES Racing Team Opava SMS Petrovice 27.6.2021

DIRTBIKES Racing Team Opava SMS Petrovice 27.6.2021

První letošní závod SMS Moravy se jel v Petrovické kotlině na pískové trati po dlouhé závodní přestávce. Vše připraveno pro jezdce i diváky. Počasí bylo příjemné a tak vše mohlo začít. Náš tým skoro v plné sestavě. Chyběl jen Danek Týn a Jirka Pola, ti tuto SMS vynechali. V depu jsme spojili síly a vzali pod jednu střechu tým K2-AirVans. Po ranní rozpravě bylo jasné, že závod pojedou oba týmy pro Kraťase, který se uzdravuje po jarním pádu. Povzbudit přijeli také ti nejmenší Ben a Max, včetně šéfa týmu Lukáše Burdy. Pro jezdce jsme zajistili na celý den pitný režim a také nějaké ovoce. Dalším velkým překvapením byla nahlášena návštěva bývalého týmového jezdce a kamaráda Piotra Szuberta z Polska. Dopolední tréninky bez problémů. Odpolední finálové jízdy. Adam v MX2 Junior 7 a 6 místo. Několik pádů a konečná 6 příčka. Veterán B Karel 7 a 6 místo, bojoval a celkově 6 pozice. Pěkný závod zajel Honza Janík v MX2  4 a 3 celkově 3 místo. Dva jezdci startovali v nejsilnější kategorii MX1 Honza Kališ 6 a 7 celkově 6 místo. Erik jel první závod na velké motorce dvakrát 8 a tak také celkově. Z týmu K2 zajel Víťa Pražák ve veteránech A pěkné 5 místo a Krausik v MX1 skončil 11. Na první závod to nebylo nejhorší, ale je potřeba přidat. Snad to bude na dalších závodech i při velké konkurenci lepší. Držíme palce.

https://dirtbikes.rajce.idnes.cz/27.6.2021_SMS_Petrovice_u_Karvine/

 

 

DIRTBIKES Racing Team Opava první svezení na nové KTM SX F 450

Počasí nám dovolilo konečně vytáhnout nový stroj a prověřit jeho sílu. Sobotu a neděli jsme využili připravené tratě v MX Zábřehu a KTM prošla prvním testem. Erik si pochvaloval, ale byl vidět respekt. Tak to ale bývá po zimní přestávce, když kluci nesedí na motorce. Uvidíme, kdy bude možný další trénink. Snad stihneme přípravu do prvních mistrovských závodů. Zatím nás omezení COVOD 19 dost brzdí a tak musíme hledat náhradní tréninkový program. Kalendáře jsou hotové a smlouvy podepsané. Podařilo se nám zajistit nové sponzory, za což jsme moc vděčni. Jsou to  ACI a Under Schield. Každá taková pomoc při tomto náročném sportu nás zavazuje k co nejlepším výsledkům a dobré práci.

DIRTBIKES Racing Team Opava složení týmu pro sezónu 2021

Aktuální složení týmu potvrdil majitel pan Lukáš Burda. Tým tvoří 8 jezdců a 4 děti, kteří pojedou MMČR seniorů, MMČR juniorů, SMS Moravy a několik menších závodů. Vše bude záležet na situaci s možnosti trénovat a závodit. Na základě dobré spolupráce bude pokračovat spojení s týmem FOSTRADE Racing Team, za který pojede MMČR seniorů Erik Švidra v MX 1 na KTM SX F 450. Zbytek závodů za domácí tým DIRTBIKES Racing Team Opava. Ostatní kluci by měli odjed seriál MMČR juniorů, SMS Moravy a volné závody. Celou zimní přípravu komplikují různá omezení, a tak si kluci musí vystačit s náhradním programem. Snad se nám podaří při zlepšení situace v březnu a dubnu trénovat také na Slovensku a Maďarsku. Velkým cílem pro tým je příprava mládeže, tak aby mohli co nejdříve nastoupit do opravdových závodů. Pod vedením trenéra Zdeňka Cekra kluci pravidelně trénují a při každém tréninku je vidět jejich zlepšení.  Realizační tým chystá na začátek dubna týmové soustředění před prvním závodem juniorky. Přesný termín určíme podle  počasí. Pro jezdce připravujeme nový design dresů. Také vás budeme jako každý rok, pravidelně informovat  o závodech a výsledcích a všem okolo motokrosu na stánkách www DIRTBIKES CZ.

Jezdci týmu: Erik Švidra # 419 MX 1, Danek Týn # 611 MX 1,  Jiří Pola # 201 MX 1, Adam Straka # 7 MX 2 junior,  Zbyněk Novák # 3 MX 2 junior, Jan Kališ #18 MX 2 junior, Patrik Kubánek # 182 MX 2 junior, Karel Straka # 72 Veterán A, naši nejmenší, Benjamin Burda # 21 MX 50, Daniel Tománek # 11 MX 50, Max Pola # 198, Tomáš Hromada # 4 MX 2.

Jezdcům přejeme dobrou sezónu, hlavně bez zranění. Sponzorům děkujeme za podporu. Našim cílem je co nejlépe reprezentovat  tým DIRTBIKES Racing Team Opava a ze závodů dovážet co nejlepší výsledky.

Vedoucí týmu,

Milan Švidra

Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Navštivte naše specializované prodejny

Dirtbikes Hlučín

U Cihelny 1a, 748 01 Hlučín
Pondělí - Pátek: 8:30 - 17:00  

Dirtbikes Opava

Krnovská 641/131, 747 07 Opava
Pondělí - Pátek : 8:30 - 17:00

Jsme autorizovaní prodejci a servis těchto značek

Motocykly, čtyřkolky a skútry:
Dirtbikes.cz

Již od roku 2005 v prodejnách Dirtbikes v Opavě a Hlučíně prodáváme a servisujeme motorky,čtyřkolky a skútry. V sezoně si u nás můžete tyto mašiny vypůjčit a otestovat. V našem bazaru máme ojeté i předváděcí motorky, skútry a čtyřkolky. Vybavíme vás od hlavy k patě moto oblečením a všechny vaše stroje doladíte veškerým příslušenstvím.

Jsme autorizovaní prodejci a servis motocyklů Kawasaki, Royal Enfield, CFMoto, Jawa, BenelliMoto Morini, F.B Mondial, stylových italských skútrů Vespa a Piaggio, francouzských Peugeotů a taiwanských značek Kymco a SYM

 

Máme více než patnáct let zkušeností se servisem a prodejem motorek, čtyřkolek, skútrů a věškerého moto příslušenství. 

Za tuto dobu jsme prodali více něž 4000 strojů. Naše prodejny můžete navštívit v Opavě a Hlučíně (kousek od Ostravy)

VŠE O NÁKUPU

Potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte se zeptat:
info@dirtbikes.cz
8:30 - 17:00
Největší prodejce motorek, čtyřkolek a skútrů na Severní Moravě to je Dirtbikes.cz Grafika: Poradnyweb.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz